Auto audio lielveikals

10 gadi tirgū. Produkti: 4108.

Garantija

Piedāvātajām precēm tiek nodrošināta garantija, kuru Latvijā uztur preces izgatavotāja autorizēti servisa uzņēmumi. Iegādātajai precei tiek pievienota garantijas apliecība, kurā norādīta servisa centru kontaktinformācija.

Interneta veikalā www.AUX.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Tā kā preču ražotāji nemitīgi strādā pie to uzlabošanas, mēs nevaram garantēt pilnīgu informācijas precizitāti, tāpēc papildus mājas lapā sniegtajai informācijai par attiecīgo preci, pircējam ir iespējams iegūt papildus interesējošo informāciju par attiecīgo preci,izpētot informāciju ražotāju oficiālajās mājas lapās, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem.

Atteikuma tiesības

Pārdomāji un vēlies atgriezt vai samainīt preci? 

           Saskaņā ar Latvijas Republikas MK 20.05.2014. noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” Tev ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā pēc preču saņemšanas, neminot iemeslu, atkāpties no līguma un atgriezt interneta veikalā iegādāto. Atkarībā no radušās situācijas, Tev ir tiesības uz naudas atmaksu, preces nomaiņu, un/vai kompensāciju, atbilstoši situācijai.

          Veicot preces atgriešanu, lūdzam ņemt vērā, ka prece nedrīkst būt bojāta, lietota un tās izskats nedrīkst būt būtiski mainīts Ja atgriežamā prece atbilst minētajām prasībām, LAVL SIA veic naudas atmaksu ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preces atgriešanas formas saņemšanas. Izdevumus par preču atgriešanu sedz pircējs.

Nodrošinām ērtu un ātru preču atgriešanu vai apmaiņu 

  • Nodrošinām iespēju atgriezt vai arī samainīt iegādātās preces, izmantojot platformu atgriesana.omniva.lv
  • Ja vēlies atgriezt vai samainīt iegādāto preci, vari to izdarīt 14 dienu laikā no pirkuma saņemšanas dienas
  • Nauda tiks atmaksāta vēlākais 14 dienu laikā, no preces atgriešanas formas iesniegšanas brīža portālā atgriesana.omniva.lv


Naudas atmaksas veidi 

  • Pārskaitījums uz bankas kontu, no kura veikts pirkums
  • Pārskaitījums uz citu bankas kontu
  • Apmaiņa pret citu preci


Kas jādara?  

  1. Aizpildi preču atgriešanas formu platformā atgriesana.omniva.lv ŠEIT
  2. Pēc atgriešanas formas aizpildīšanas uz Jūsu norādīto tālruni un e-pastu tiks nosūtīta informācija ar sūtījuma atgriešanas kodu un tālāko.
  3. Dodieties uz tuvāko Omniva pakomātu, ekrānā izvēlieties “Sūtīt sūtījumu”-> “Sūtījums ar iepriekš sagatavotu adrešu karti”, ievadiet sūtījuma atgriešanas kodu un sekojiet tālākajiem norādījumiem ekrānā.
  4. Lūdzam ņemt vērā, ka preci atgriezt ar pakomāta starpniecību iespējams, ja sūtījuma iepakojuma izmērs nav lielāks par 38 x 64 x 39cm un tā max svars nepārsniedz 30kg.

       Atgādinām, ka gadījumos, kad patērētājs veic pirkumu interneta veikala birojā, tad patērētājam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības tāpēc, ka pērkot preci veikala birojā klientam ir tiesības un visas iespējas iepazīties un pilnībā pārbaudīt izvēlēto preci pirms pirkuma veikšanas. Pirkums, kurš tika veikts interneta veikalā birojā neskaitās distances līgums, bet skaitās līgums, kurš noslēgts mazumtirdzniecības uzņēmuma (veikala) pastāvīgā atrašanas un tirdzniecības vietā.

      Interneta veikals www.AUX.lv patur tiesības atteikt izmantot pircēja atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, preces iepakojums ir būtiski bojāts, ir sabojātas preces plombas, noplēsta aizsarg plēve, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram., skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti.

Patīkamus pirkumus!
Interneta veikals www.AUX.lvTo top