Auto audio lielveikals

10 gadi tirgū. Produkti: 3288.

Apraksts

Pilnīgi jauns veids, kā klausīties Interneta Radio
Dension WebRadio nes sevī revolucionāru veidu, kā klausīties Interneta radio pārraides. WebRadio moduļa izmērs ir līdzīgs vidusmēra USB zibatmiņas (flash) izmēram. Sakombinējot to ar 3G telefonu caur Bluetooth vai ar 3G USB modēmu, kas piesprausts klāt pie Webradio, Jūs varēsiet straumēt Interneta radio uz automašīnas radio oriģinālo audio sistēmu.

Uzstādīšana


Lai nodrošinātu piekļuvi Interneta radio resursiem Dension sadarbojas ar "TuneIn". Lai to paveiktu, pierakstieties https://tunein.com/account/signup/ un reģistrējiet Jūsu Webradio kā ierīci.


Pēc reģistrācijas veiciet sekojošus soļus:
1. Ienāciet ar lietotāju "Tune In"
2. Jā neesat reģistrējies, izveidojiet profilu
3. Dodieties uz 'My Info'
4. Izvēlieties ierīci (Devices)
5. Ievadiet reģistrācijas numuru un pievienojiet ierīci (Add)
6. Pievienojiet Jūsu izvēlētās Interneta radio stacijas "Tune In" datu bāzei


Jūs varat pievienot jebkuru MP3 vai WMA formāta Interneta radio staciju WebRadio spraudņa dziesmu sarakstam. Ievietojiet WebRadio spraudni automašīnas vai mājas akustikas sistēmas USB portā un piepārojiet ierīci pie 3G telefona vai pievienojiet 3G USB modēmu. Jūsu izveidotais dziesmu saraksts (staciju saraksts) tiks lejupielādēts. Katru reizi atvienojot un pievienojot atpakaļ ierīci USB portam, dziesmu saraksts tiks atjaunots.


Ja jūs izmantojat 3G USB modēmu interneta savienojumam, nepieciešams spraudni konfigurēt ar jaunākās (2.0) versijas WebRadio programmatūru (Pieejams atsevišķi priekš Windows un OS). Viss, kas jums ir jāizdara, ir jāpievieno WebRadio spraudnis pie datora ar interneta savienojumu un jāizvēlas interneta nodrošinātājs (provaideris).
Vadība


Katra no Jūsu izvēlētajām stacijām tiks attēlota kā MP3 fails. Jūs varat meklēt, izvēlēties un klausīties stacijas tā, it kā tas būtu parsts MP3 mūzikas fails. Vairumā gadījumu (atkarīgs no automašīnas magnetolas iespējām) Interneta radio stacijas nosaukums tiks attēlots uz ekrāna.


 


3G USB modemi, kas ir pārbaudīti, ka ir savietojami ar WebRadio (nav izslēgts, ka darbojas arī ar citiem)


 


Manufacturer


Device name


Provider brand name


Huawei


E272


 


Huawei


E620


Vodafone K3520


Huawei


E169


 


Nokia


CS-15


 


ZTE


MF636


T-Mobile Mobile Broadband Stick V

ZTE MF110  

Samsung


SGH-Z810


 


Novatel


MC930D


 


HAME


HM-630C


 


Huawei


 


T-Mobile web'n'walk Stick V


Huawei


K3715


Vodafone Mobile Connect
Nepieciešama WebRadio  2.0 programmatūras versija, lai nodrošinātu WMA Interneta radio stacijas un 3G modēma savienojumu


Ražotāja piedāvātā informācija (www.dension.com)


To top