Auto audio lielveikals

10 gadi tirgū. Produkti: 4108.

Par mums

AUX.lv piedāvā saviem klientiem labāko auto akustikas izvēli. Jums tiek piedāvāti labākie auto audio brendi. Mēs arī nodarbojamies ar profesionālu auto mūzikas uzstādīšanu. Tādu mašīnu īpašnieki kā Audi TT, Mitsubishi Lancer Evolution, Mercedes S500, Honda Civic TypeR, Subaru Impreza, Mitsubishi Eclipse, BMW M3 un daudzi citi uzticēja mums pilnu mūzikas uzstādīšanu. Aiz mūsu pleciem auglīga darba gadi šajā sfērā un mūsu klienti vienmēr paliek apmierināti. Ja jūs gribat patiešām labu mūziku un kvalitatīvu uzstādīšanu - mēs jums palīdzēsim!

Jebkuru auto var pārveidot un padarīt to vēl  ērtāku. Skaņas izolācijas - ir ideāls risinājums, ar minimālu ieguldījumu sēdēt atkal  „ jaunā automašīnā” , kurā nekas ne čīkst, nav trokšņa, un tagad jūs varat droši runāt ceļojuma laikā, un nevajag kliegt vienam uz otru lai sadzirdētu!

Un, ja jūs izvēlaties jaunu automašīnu, un viņā viss ir labi, un viss tajā patīk,  un jūs esat gandrīz iemīlējušies viņā... bet testa brauciens izrādījās skaļš, un tas troksnis acīmredzami nepievieno jums komforta sajūtu? Tiešām vajadzēs no tās atteikties?
Nekādā gadījumā! Papildus izolācija būs atrisinājums šai problēmai. Sazinaties ar mums, pastāstiet mums, kāds troksnis jūs uztrauc, un mēs Jums palīdzēsim!

To top